ABOUT MEVERONIKA HUTROVÁ
- Born 1980 in the Czech Republic 

- 2009 - NOW - Teacher, writer and illustrator
- 2008 - Member of Ealing Art Group
- 2005 - Epsom College, Art classes
- 2000 - 2004 - Master of Arts, University of Ostrava            
- 1998 - 2000 - Epsom College, Art classes
- 1994 - 1998 - Textile school in Brno, Fashion designCONTACT ME:

verhut@gmail.comELIŠKA A JEJÍ KAMARÁDI

Úsměvné příběhy školačky Elišky vás zavedou do světa her, soutěží, šílených nápadů, průšvihů, přátelství, ale i touhy po tom – v něčem vynikat a získat tak srdce třídního idolu - Matyáše.  Jak to ale udělat, když Julie je nejkrásnější a nejchytřejší, vedle suverénní Sabiny si Eliška ani neškrtne, Zuzka má nejlepší hlas, Daniela nejlíp recituje a bezprostřední Linda svými přímými otázkami strčí celou partu do kapsy?


PRÁZDNINY U BABIČKY

Konečně přichází letní prázdniny a nastává to pravé dobrodružství pro partu šesti dětí, které každý rok jezdí ke své babičce na venkov. Zažívají zde napínavé výpravy do lesa, táborák, karneval, pouť a spoustu dalších zajímavých her, které pro ně babička nadšeně připravuje.


DO RÁJE A ZPĚT

Sára má ve všem jasno. Po studiích se hodlá provdat, odstěhovat na vesnici a žít poklidný život venkovské učitelky. Poslední semestr před státnicemi se jí však naskytne skvělá příležitost ke studiu v Portugalsku. Malému dobrodružství před naplánovaným zbytkem života nelze odolat a tak se s kamarádkami vypraví vstříc novým zážitkům. Každý den je jiný, nový, vzrušující… neplánovaný. Je opravdu svatba a manželství tím, po čem Sára tak touží?


JAK ANDĚLŮM ZLOMIT KŘÍDLA

Osmnáctiletá Sára stojí na křižovatce života. Touží něco dokázat, být něčím výjimečná. Má své cíle, plány a jde si za vším, co si usmyslela. Chce cestovat, poznávat, studovat… a sní o tom, že jednou potká opravdovou lásku…


ILLUSTARATIONS

PRÁZDNINY U BABIČKYELIŠKA A JEJÍ KAMARÁDI
KAMARÁDI  ROBOTI -  UKÁZKA Z KOMIXU

PAINTINGS